Portal FCKP
ForumProfilPomocSzukajUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownload

Strona Główna Forum FCKP
Forum Dyskusyjne Fiat Coupe Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Fiat Coupe 2.0 20V Turbo Plus na sprzedaz
Autor Wiadomość
Mariusz Roguski
Gość
Wysłany: 2002-05-25, 8:50 am   Fiat Coupe 2.0 20V Turbo Plus na sprzedaz

Grzegorz

Sprzedam

Fiat Coupe 2.0 20V Turbo Plus ‘99rok, I właściciel w kraju.

Ostatnia wersja – 220 KM, 6 biegów, skórzana tapicerka obszywana czerwoną nicią, fotele Recaro, hamulce Brembo, 6,5sek do 100km/h. automatyczna klimatyzacja itp.wiecej informacji na stronie

Cena: 53000 PLN

Informacja pod telefonem:
0- 609-501-123

--------------------------------------------------------------------------------

Mariusz

Grzesiu, pozwolę sobie zamieścić to ogłoszenie na stronie, tylko nie dzisiaj, bo troszkę nie mam czasu przerobić tego, które kiedyś robiłem.. Powrzucam tam zdjęcia Twojego autka..
Pozdrawiam..

--------------------------------------------------------------------------------

Mariusz

Grzesiu, napisał do mnie jeden ze znajomych z pl.misc.samochody.. Jeśli będziesz chciał do niego namiary to daj znać na priv..

"Sam chetnie kupilbym Coupe (jestem jego cichym fanem) ale nie spotkalem jeszcze egzemplarza ktory mnie odpowiada-2.0 T srebrny metalik..
Niestety bede mogl sie zainteresowac kupnem auta dopiero na jesieni - musze sprzedac moje obecne auto... ale jesli ofera przetrwa do pazdziernika to jesem zainteresowany... Zapisz mnie w kolejce jak jeszcze bedzie na jesieni do odsprzedazy."

Darek "IceMan"

ja właśnie sprzedałem swoje auto i mam 35000 i szukam auta i FC straaasznie mnie kusi :) Znalazłem w za 35500 2.0 20v turbo ale kolor mi nie odpowiada :( niebieski metalic.
Aha na zagranicznych stronkach wyczytałem że b.często w tych silnikach pęka kolektor wydechowy (wada konstrukcyjna). Wiecie coś o tym ?

Mariusz

Witaj IceMan !! Nareszcie i Ty tu dotarłeś - częściej zapraszam.. :) ) Świetny wybór - 2.0 20VT to jest auto, które zmieni Twoje życie i dostarczy Ci z pewnością wielu niepowtarzalnych wrażeń... Gdzie znajdziesz za 35kzł sposób na jazdę z prędkością 250km/h..?? Jeśli chodzi o kolor to faktycznie mi również bardziej podoba się "sprint blue" niż "electric blue", ale Grześkowy "steel grey" też jest piękny.. Masz 35kzł, więc dużo Ci nie brakuje, może pogadaj z Grześkiem, może Ci coś jaszcze opuści, a resztę można rozłożyć na raty.. Poza tym to wersja "plus" ze skrzynią sześciobiegową i praktycznie poza kilkoma szczegółami nie różni się niczym od Limited Edition.. Przemyśl to..

Jeśli chodzi o kolektor wydechowy to sam mam spawamy, ale to wina uderzenia od spodu.. :( W wersji turbo jest oczywiście zupełnie inny.., ale w razie czego może się uda coś skołować za rozsądne pieniądze.. Coś czytałem na ten temat, ale chyba Fiat szybko usunął ten problem..

Darek "IceMan"

Hehe chciałbym wersje plus, kolorek idealny, no ale kasa :( A w kredyty, w pożycznie pieniędzy nie chce sie bawić - dzisiaj mam prace a jutro to nie wiadomo :(
Na co zwrócić uwage przy oglądaniu 20v turbo ?
Szukam fotek FC w kolorze niebieski metallic, bo zupełnie nie wiem jak ten kolorek wygląda.
Jak kształtują się ceny częsci eksploatacyjnych do tego auta ? Filtry, paski itp - robocizne mam za darmo :) )

Mariusz

...SIE ROBI !! :) ) OTO I ON..

Darek

hmmmm całkiem całkiem :)

Mariusz

..nono, tylko, że miałbyś progi bez nakładek i brak dokładek po bokach zderzaka. No i oczywiście inne felgi - takie jak w LE, tylko że w normalnym kolorze. Tyle różnic z zewnątrz. Przeglądnij tabelkę w dziale "..O FIACIE COUPE" -> WERSJE... - zobaczysz różnice.. Osiągi ma takie same jak T+ i LE.. :) )

Darek "IceMan"

tabelke już przejżałem :)
nie wiem co robić ...

Mariusz

"Jak kształtują się ceny częsci eksploatacyjnych do tego auta ? Filtry, paski itp..."

Ceny części eksploatacyjnych są nie wyższe jak w innych Fiatach.. Filtry można nawet kupić krajowej produkcji za grosze, a pasek wymienia się łącznie z napinaczem.. Może wpadnie tu Paweł Podeszwa i poda konkretnie jaki są ceny, bo już nie pamiętam..

"Na co zwrócić uwage przy oglądaniu 20v turbo ?" - Musisz być przygotowany na to, że auto było bite, ale to go nie eliminuje, jeśli nie bardzo i zostało dobrze naprawione.. Musisz tylko sprawdzić dokładnie budę, czy nie jest przekoszona, równoległość osi itp.. To najważniejsze... Jak to kiedyś powiedział Paweł - "Silnik naprawisz, skrzynię i inne elementy mechaniczne - również, ale jeśli buda jest do D.., to już nic nie zrobisz.."
Darku - musisz koniecznie zrobić dokładną diagnostykę zawieszenia !! ..to kosztuje max 100zł, ale będziesz miał pewność, że auto powyżej 200km/h będzie zachowywało się tak jak powinno..

Wrzucam Ci też link "Pieśń o Coupe.." z opisem auta Grześka Pawlika, co prawda jak to robiłem nie miałem jeszcze fotek jego autka, ale patrząc na to co ten samochód ma... - tytuł wydaje się być bardzo na miejscu... :) )
Powodzenia..

Link: Pieśń o Coupe....

Darek

"Musisz być przygotowany na to, że auto było bite, ale to go nie eliminuje"
z tym to spoko :) znam się na autach (?) - połowa mojej rodziny pracuje w branży motoryzacyjnej :) także jestem bardzo upierdliwy przy oglądaniu blach :) )

W sumie pojechałbym obejrzeć takie jedno autko ale musze ze Szczecina jechać 400km do Ostrowa Wlkp. :(
Ciężka decyzja przedmną - chyba nie będę mógł spać ... ;)

Odpowiedz do tematu