Portal FCKP
ForumProfilPomocSzukajUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownload

Strona Główna Forum FCKP
Forum Dyskusyjne Fiat Coupe Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Profesjonalne instalacje gazowe - M.A.K. LPG Solutions
Autor Wiadomość
markotek 
Forum Master

Auto: 20vt
Wysłany: 2016-02-08, 2:11 pm   Profesjonalne instalacje gazowe - M.A.K. LPG Solutions

Firma M.A.K. LPG Solutions, którą założyłem jest efektem mojego wieloletniego zbierania doświadczeń w branży motoryzacyjnej, w tym profesjonalnego montażu instalacji gazowych. Szczególnie bliska jest mi marka Fiat oraz Jaguar, ze względu na to, że sam jeżdżę takimi autami.

Posiadam certyfikat ukończenia prestiżowego cyklu szkoleń organizowanego przez firmę AC S.A, producenta instalacji gazowych STAG - AKADEMIA STAG.

Dwa lata temu nawiązałem współpracę z kolejnym dużym i renomowanym producentem instalacji LPG- LPGTech, w związku z czym oferta mojej firmy rozszerzyła się o rozwiązania tego producenta. Bardzo szybko też stałem się warsztatem przez niego polecanym:

Nasza firma przy montażu instalacji korzysta jedynie ze sprawdzonych rozwiązań, nieustannie poszerzając swoją wiedzę w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Stawiamy również na innowację i nowe technologie, aby oferowane przez nas instalacje gazowe były najwyższej jakości. Stąd też jako jeden z nielicznych zakładów posiadam w ofercie w pełni programowalny emulator ciśnienia paliwa, który eliminuje problem tegoż czujnika w nowszych Jaguarach. Na tym forum jest kilku właścicieli tak właśnie zrobionych przeze mnie samochodów.

Mottem mojej firmy jest "Stawiamy na jakość, nie na ilość". W miesiącu wykonujemy co najwyżej kilka zleceń, przez co każdy montaż wykonywany jest bez pośpiechu, z dużą dokładnością. Właśnie z tego powodu przy każdym montażu staram się, aby przełącznik gaz-benzyna był ładnie wkomponowany we wnętrze auta (a nie przyklejony gdzie popadnie), aby wlew umieścić w optymalnym dla niego miejscu, a wreszcie, aby pod maską zostawić taki porządek jaki został zastany przed montażem. Wszystkie kable i przewody są starannie ułożone z zachowaniem możliwie największej estetyki moich prac.

Każdy montaż jest przeprowadzany z zachowaniem najwyższej precyzji i dbałości o Wasze auto. Wszystkie czynności są przemyślane i zaplanowane. Przed przystąpieniem do prac elementy karoserii i wnętrza są zabezpieczane za pomocą specjalnych mat ochronnych i pokrowców.

Forumowicz otrzyma ode mnie 5% zniżki, klubowicz natomiast 7% rabatu na montaż instalacji gazowej w swoim aucie.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej : maklpg.pl oraz polubienia profilu na facebook`u: www.facebook.com/maklpgsolutions

Kontakt ze mną:
M.A.K. LPG Solutions
59-220 Legnica, Raciborska 11
Kom:     609 283 360
E-mail:   m.kot@maklpg.pl
gg:        4369212

BoNes 
Young Forum User

Auto: 2x Fiat Palio
Wysłany: 2016-02-09, 8:55 pm   

Witam.
Jako rodowity Białostoczanin znający obie firmy i ludzi tam pracujących co byś zamontował do 20VT ?
Pozdrawiam Bogusław.

Luu 
Advanced Forum User

Wysłany: 2016-02-09, 9:42 pm   

hahaha

markotek 
Forum Master

Wysłany: 2016-02-09, 10:20 pm   

Lpgtech 326 obd+lpgtech dragon/hana+kme twin

pidżej 
Advanced Forum User

Auto: Fiat Coupe 2.0 20VT
Wysłany: 2016-02-10, 12:22 pm   

+/- Jaki koszt takiej instalacji do 20VT? :wink:

CZĘŚCI DO 20VT i nie tylko:
http://www.forum.fiatcoup...p=359258#359258

markotek 
Forum Master

Wysłany: 2016-02-10, 12:28 pm   

Nie liczyłem konkretnie pod 20vt jeszcze ale ok 4tys jeżeli to ma być porządnie zrobione. Na dniach będę wiedział, czy w FC da się uruchomić to po OBD, bo jednak nie mamy tam standardowego gniazda. Jak odpalę auto posprawdzam jakie tam są protokoły transmisji i będzie wiadomo. Na razie przewiduję że raczej się uda. Do tego dwa filtry perfect blue z wymiennymi wkładami. Naturalnie wtryskiwacze pojedyncze, rozdzielacz zasilony z dwóch stron. Przy montażu będzie potrzebna nowa uszczelka pod kolektor ssący bo trzeba ściągnąć do nawiertów.

BoNes 
Young Forum User

Auto: 2x Fiat Palio
Wysłany: 2016-02-11, 7:42 am   

Witam.
Tak tylko dodam że u nas (profi gazownicy) do mocnych fur wrzucają 2xZavoli po wyjęciu ze środka sprężynek ;)
Pozdrawiam Bogusław

markotek 
Forum Master

Wysłany: 2016-02-11, 8:13 am   

Mocna fura a mocna fura :b
W FC mamy spore doładowanie. Jeżeli zakładamy peak ok 1,5 bara i chcemy podawać gaz pod ciśnieniem min 1,05 bara to reduktor musi wygenerować 2,55bara. A tego zavolaki nie zrobią na bank ;)

Odpowiedz do tematu