Portal FCKP
ForumProfilPomocSzukajUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownload

Strona Główna Forum FCKP
Forum Dyskusyjne Fiat Coupe Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Reakcje na Coupe.
Autor Wiadomość
dejv667 
Old Forum User

Auto: Fiat Coupe 20v turbo
Wysłany: 2013-07-13, 4:10 pm   

Irek napisał/a:
Jara napisał/a:
A jak reaguje policja.Szczególnie na żółty kolor.

Nie da sie ukryć że żółty to najbardziej rzucający się w oczy kolor, a jeszcze na Coupe to już wybuchowa mieszanka. :wink:

No odwraca głowy - szczególnie gdy się pociągnie przez jeden czy dwa biegi i sapnie upustowym :)

deannn napisał/a:
No to ja tez swoj grosz dorzuce do tematu... Wczoraj po skonczonej pracy ok 3.30 nad ranem odwozac kolezanke z pracy do domu uslyszalem 'jacek, mozesz mnie przewiezc tak jak Dave'a, bo mowil mi o jakims turbo itd...' :b na to ja mowie, ze nie ma problemu. :twisted: Wiec wybralem ladna prosta, zatrzymalem FC, wrzucilem 1 i but... slysze hihihihihi wydobywajace sie z ust pasazerki, wrzucam 2 i slysze hihihihihih z ust pasazerki, wrzucam 3 i slysze 'jezzzzzuuuuu, jak w grach komputerowych i ten dzwiek, jakby odrzutowiec..., ale fajnie Ci cos tam parska spod maski jak biegi zmieniasz....' :mrgreen: no i tak spokojnie pociagnalem do 140 mph, wyhamowalem i dalej jade spokojnie, a ona z usmiecham na twarzy... mozesz tak jeszcze raz, prosze.... na to ja redukcja i but ;aniolek
oczywiscie cala akcja rozegrala sie na drodze prywatnej co to by prawa nie lamac :b

Takie akcje to u mnie były z Lancią. Przeważnie zaczynało się od:
- no ładnie się to zbiera...
bieg w dół i gaz w podłogę
- o k...a!

Przeważnie wyjście z zakrętu i 2-3-4 bieg i w aucie robiła się cisza :lol:

Śmiesznie było tez jak było mokro bo wtedy była widowiskowa walk a o trakcję na pierwszych 3 biegach :lol:

Tyle, że Delta wyglądała tak jak wyglądała i każdy kto nie wiedział co jest pod maską więcej niż 13-150 koni jej nie dawał.
Ostatnio zmieniony przez dejv667 2013-07-13, 4:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  

|P|E|D|R|O| 
Old Forum User

Auto: 20v VIS
Wysłany: 2013-09-24, 11:58 am   

Sprzed chwili: Wychodzę ze sklepu i widzę, że jakiś koleś ok. 30 podchodził do maski, żeby zobaczyć znaczek. Pyta "To Fiat?!" Mówię, że zgadza się. "Wygląda jak Porsche! Bardzo ładny :) " Podziękowałem i wsiadłem, ale podchodzi starszy pan i pyta: "A jakiej to produkcji?" Mówię - włoskiej. Ogląda ogląda... Dodałem, że Niemcy by takiego nie zrobili. "Też dokładnie robią, ale chyba by nie zrobili" :lol: "A kiedy pan go odebrał?" W listopadzie. "A dużo kosztował?" Odparłem: mniej niż się wydaje. A ile pan by dał? Dalej ogląda i pyta "a ile ma koni?" 154. "yyymmm.... dużo grosza" ;hare

lissek5 
Young Forum User

Auto: Fiat Coupe 2.0
Wysłany: 2013-10-16, 6:37 pm   

To i ja się pochwale. Jadę sobie spokojnie Fiatem i tu nagle jakiś koleś mnie wyprzedza i zatrzymuje się. Mówię co on robi ustawka czy co, a on wyskakuje z fury i robi mi zdjęcia no dobra nie mi tylko Cupetce. Ale to nić za parę dni podobnie tylko już jak stałem w domku mówię jeszcze zostanę gwiazdą:) To jest jednak piękne i bezcenne te spojrzenia i oglądnięcja jeszcze jak ma się upust poezja.

Marek Krupa 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: Coupe 2/20VT/, X1/9
Wysłany: 2013-10-16, 8:35 pm   

Lisek, jak my się jeszcze nie spotkaliśmy?

STIG 
Advanced Forum User

Auto: Fiat Coupe 1.8 16v
Wysłany: 2013-10-16, 9:48 pm   

Znajomego fure jak tak kiedyś ktoś sfotografował na mieście to kilka dni później zniknęła... :roll:

lissek5 
Young Forum User

Auto: Fiat Coupe 2.0
Wysłany: 2013-10-17, 8:34 pm   

Marek jakoś nie kojażę, ale kto wie może już się spotkalismy.

cineq 
Forum Master

Auto: LE0906
Wysłany: 2014-10-05, 7:53 am   

Odświeżę trochę temat,gdyż miałem wczoraj 2 ciekawe sytuacje.
Zabralem na pokład FC moja partnerkę i jej siostrę. Muszę nadmienić iz "przyszły,nie doszły szwagier" jest miłośnikiem i klubowi czek BMW
Do rzeczy:
Wszystko miało miejsce na jednym odcinku drogi,najpierw był ogień do świateł,zatrzymuje się i z tylu, gdzie siedzi ta siostra,słyszę- " W BMW TEGO NIE MA" i przerażenie w oczach a jednoczenie fascynacja.
Śmiejąc się zauważyłem typa w omedze,który macha ze chce pogadać.
Otwierał szybę i pada pytanie:
-Wersja limitowana?
-Tak
-miałem takiego ale sprzedałem
-no i po co?- nie potrafił mi odpowiedzieć-mina była bezcenna ,normalnie "jebłem"
A na koniec partnerka moja rozwaliła mnie do końca mówiąc-
-kurde,myślałam że on się tak na mnie patrzy a to o samochód chodziło :-)

Todeskult 
Young Forum User

Auto: 20VT+
Wysłany: 2014-10-21, 8:45 pm   

Sytuacja z dziś:
Podjechałem pod blok, wysiadam z tobołami, do siatki ogradzającej teren przedszkola podbiega dwóch smarków (nie mam tu na myśli nic negatywnego, po prostu to słowo chyba najlepiej pasuje) na oko 3-4 letnich i tak:

- Dzień robly, plosę pana, ale fajna fuja!

Już 3-latki wiedzą co dobre )!)

el 
Young Forum User

Auto: FC 1.8
Wysłany: 2014-10-24, 7:09 pm   

U mnie była podobna sytuacja, tylko trochę kontekstu. Od 3,5 roku jeżdżę Jaguarem. Rok temu kupiłem swojej narzeczonej Fiacika Coupe. Odebrałem go po serwisie zerowym (płyny, filtry, rozrząd itp), parkuję pod blokiem obok kota, podbiega kilkoro małolatów i z rozmarzeniem:
- Fajny ma Pan samochód...
I tu mnie trafiło, bo na mojego nikt tak nie mówił :)

Podobnie jak się jeździ, zwłaszcza przez mniejsze miejscowości - za Fiatem każdy odwraca głowę.

STIG 
Advanced Forum User

Wysłany: 2014-10-24, 11:43 pm   

Bo X-Type to takie droższe Mondeo :b Jakbyś miał XJa X300/308 to inna bajka :b

Todeskult 
Young Forum User

Auto: 20VT+
Wysłany: 2014-10-24, 11:58 pm   

STIG napisał/a:

Wniosek: lepiej mieć tańsze Ferrari ;noo

el 
Young Forum User

Auto: FC 1.8
Wysłany: 2014-10-25, 1:44 pm   

STIG napisał/a:

A czy Fiat Coupe to nie jest przypadkiem takie droższe Tipo? :b

Tak zupełnie serio - po przeprowadzce do Bydgoszczy mój obecny mechanik śmiał się, że to przecież Mondeo. Przez 2,5 roku nie udało się ani jednej części dopasować i z pokorą przyznaje, że musiał zmienić zdanie.

STIG 
Advanced Forum User

Wysłany: 2014-10-26, 1:21 am   

Gdyby Tipo bylo autem o nadwodziu Coupe to owszem, porownanie na miejscu :b a Mondeo i X-type to jednak ta sama klasa ;) ale nie ma sie co spierac :)

Waciak 
Young Forum User

Auto: Marea16v, Coupe16V
Wysłany: 2014-11-08, 6:59 pm   

We wszystkich świętych, jedziemy z narzeczoną na groby no i tak dojeżdżamy i szukamy miejsca, akurat było to w Dąbrowie Górniczej. Jedziemy z otwartym szyberdachem no i uważnie przejeżdżając przez kolejnego leżącego policjanta mijałem parę i słyszę: "Pa Anka ! Ferarka ! "

Przekomicznie to brzmiało :lol:

Dosłownie każdy dzień jazdy Czerwoną Sukienką przynosi jakąś historyjkę dotyczącą podziwiaczy i staje się to normalką - potem już tylko wyłapuje się te najśmieszniejsze :)

|P|E|D|R|O| 
Old Forum User

Auto: 20v VIS
Wysłany: 2015-12-11, 1:43 pm   

"Prawda jest jednak taka, że nie pakuję się do niego codziennie i nie klepię kilometrów. Pracowałem na ten samochód przez długie lata. Dążyłem do celu bardzo powoli i stopniowo. I ten proces, i to oczekiwanie były fantastyczne. Jeśli stać cię na spełnienie marzenia od razu, nigdy tak naprawdę go nie docenisz. Mam teraz w garażu piękną "laskę", do której mogę po prostu wsiąść, otworzyć dach i pojechać w dowolnym kierunku, ale prawdziwą frajdę czerpię z tego, że jest. Nie mam potrzeby pokazywania się, chwalenia przed ludźmi. Radość daje mi sama świadomość, że w każdej chwili mogę przekręcić kluczyk i ruszyć. Codziennie zaglądam do mojego *o****e, patrzę na niego, dotykam go, siadam za kierownicą, czyszczę i pielęgnuję."

Coupe to nie cabrio ale ilu z nas by się podpisało pod tymi słowami...

2015.12.11 2.jpg
Plik ściągnięto 16294 raz(y) 79,26 KB

Mamut 
Grupa Pełnego Dostępu

Auto: Fiat Coupe 1.8
Wysłany: 2015-12-12, 5:16 pm   

Ładnie powiedziane )!)

piotreek 
Advanced Forum User

Auto: 1.8 16V 99r.
Wysłany: 2015-12-30, 5:54 pm   

Sytuacja jak na foto, ale inny zwrot pociągu. Maszynista banan na twarzy i gestykulacja, z której zrozumiałem, że mu się podoba i prawdopodobnie też ma takiego.

IMG_20151230_175433.jpg
Plik ściągnięto 16081 raz(y) 102,71 KB

STIG 
Advanced Forum User

Wysłany: 2015-12-30, 9:13 pm   

Cos w tym moze byc gdyz...

Kazek z FCP napisał/a:
20.12 wyprowadzam Pendolino na spacer :-P

Cytat z w watku umawiania spota we Wro :b

piotreek 
Advanced Forum User

Auto: 1.8 16V 99r.
Wysłany: 2015-12-30, 10:50 pm   

Czyli wychodzi na to, że gesty zostały odczytane bezbłędnie, a jak tu zajrzy rzeczony maszynista, to pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez piotreek 2015-12-30, 10:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  

STIG 
Advanced Forum User

Wysłany: 2016-03-03, 1:25 am   

Dzis moje auto zrobilo male zamieszanie pod Urzedem wojewodzkim we Wro. W ciagu godziny postoju, zostalem obfotografowany przez pana ze srebrnego Mondeo, a pozniej jakis pan z brazowej Alfy Romeo 159, pozdrowil mnie i pokazywal dzieciom ktore wiozl z tylu moje auto (po reakcjach sadze ze calej trojce sie podobalo). Widac bylo ze jezdzi Alfa nie z przypadku, ale raczej z milosci (jak widac bylo chyba nie tylko do Alf, ale do wloskiej motoryzacji) :) niby taka ot przygoda, a cieszy i utwierdza w przekonaniu, ze kupilem dobry samochod ;ha

robso 
Old Forum User

Auto: Fiat Coupe 20V VIS
Wysłany: 2016-03-04, 8:38 am   

Faje zdarzenia, zawsze to miłe.
Jak widać są jeszcze ludzie, którzy w samochodzie widzą coś więcej niż tylko dooopowóz :wink:

Mnie jesienią spotkało też ciekawe zdarzenie. Nabijałem klimę w Nourato. Zabrali auto na warsztat a ja sobie w tym czasie oglądam radia w części dla klientów. W pewnym momenice podchodzi do mnie mechanik, który robił z moim autem i pyta:
-Pana Coupe?
-Tak
-Pan ją tak wyrestaurował?
-Nie, jest przywieziona prosto z Niemiec. Niemal jeszcze nic z nią nie robiłem.
-Tych aut jest już niewiele ale mieliśmy tu kilka. Takiej jednak jeszcze nie widziałem. Jest piękna i w stanie doskonałym. Szczególnie wnętrze. Teraz tylko ten stan utrzymać proszę!

Skoro mechanik co przerabia dziesiątki aut dziennie pofatygował się mi to powiedzieć, to coś jest chyba na rzeczy. Podobna sytuacja spotkała mnie też w innym miejscu.
Miłe słowo zawsze jest miłe :wink:

Kapsel93 
Young Forum User

Auto: BRAK
Wysłany: 2016-03-17, 5:12 pm   

Ja jestem posiadaczem Coupe od września i kilka miłych sytuacji miałem ale pierwsza z jaką się spotkałem wyglądała mniej więcej tak :

-Któregoś dnia weekendu( sobota chyba) wstałem dosyć wcześnie i postanowiłem wypielęgnować "kupejkę" która stała na wjeździe na podwórku i była dobrze widoczna z ulicy, akurat myłem tylną część auta jak starszy sąsiad szedł, przystanął i patrzy, w ogóle nie zwróciłem uwagi dopiero jak po chwili padło pytanie Kacper co to za auto ? ja się odwracam i z uśmiechem na twarzy mówię że Ferrari... chwila ciszy i pytanie Co ??!! to odpowiadam trochę głośniej że to Ferrari, mina sąsiada bezcenna, spojrzał na mnie na auto i powiedział tylko tyle "o kur*a". Ja wróciłem dalej do pucowania a sąsiad poszedł jeszcze kilka razy przystając i odwracając się żeby popatrzeć :)

-Drugą miałem jak pojechałem ze znajomymi na okoliczną górkę z której jest ładny widok, stoimy na parkingu rozmawiamy, w pewnym momencie podjeżdża auto na tablicach z innego województwa( turyści) wyskakuje rodzinka wszyscy się przeciągają i podchodzi kierowca, pan koło 40 i mówi piękne auto zawsze o takim marzyłem, i zaczyna się rozmowa jaki silnik itp więc zaproponowałem że pana przewiozę odpowiedź padła taka: życie mi jeszcze miłe a poza tym nie wziąłem pampersów żeby do tego wsiąść :) pan pogratulował auta i pojechał dalej.

-Zaraz po zakupie pojechałem do Kielc ( 30 km ode mnie) na wjeździe napatoczyło się BMW e39 co się później okazało 2.8, gość był bardzo napalony żeby swoim dwóm czy trzem koleżanką pokazać jakie to on ma szybkie auto i kiedy go wyprzedzałem sowicie dał po garach więc ja zrobiłem to samo i bez większego problemu go wyprzedziłem, później na kilku światłach pod rząd ustawialiśmy się koło siebie i za każdym razem dostawał i był bardziej "wkurwio*y" okazało się że jedziemy w to samo miejsce i na ostatnich światłach gość nie wytrzymał i jak stanął koło mnie odsunął szybę i pyta co mam pod maską, więc mówię że 2.0 Turbo on zdziwiony laski patrzą z zaciekawieniem, pyta a co to za auto, ja zacząłem się śmiać i mówię bardzo mi przykro kolego ale zostałeś objechany przez fiata, typ się zrobił czerwony, dziewczyny zaczęły się śmiać a ja pojechałem dalej z takim bananem na buzi jakiego chyba jeszcze nie miałem :)

Oczywiście jeszcze kilka opowieści by się znalazło ale napiszę je innym razem :)

Marek94 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: FC 2.0 20V 97'
Wysłany: 2016-03-17, 7:07 pm   

Sytuacja sprzed kawałka czasu - odkurzam sobie pod blokiem swoje FC i akurat przed blok wyszedł sąsiad, typowy hmm 'żulik'. Patrzy patrzy i mówi : Fajnie tak wyjść przed blok i popatrzeć na Fiata Coupe, jak podjeżdżasz to słychać że to twój samochód. Nie powiem zamurowało mnie, że wie co to za auto, ale zaskoczenie miłe było ;)

Kapsel93 
Young Forum User

Auto: BRAK
Wysłany: 2016-03-20, 6:48 pm   

W piątek wybrałem się na nocny spot w Kielcach w celu sprawdzenia noviteca i pogonić się z kilkoma mocniejszymi autami, niestety padało i było mokro więc wszyscy stali i rozmawiali, nagle idzie dwóch chłopaszków na oko 17/18lat zatrzymują się i patrzą, jeden podchodzi i mówi:
- słyszałem jak podjeżdżałeś dobrze to chodzi, ile to ma mocy ?, mówię że 220 powinno być w serii a teraz zapięty jest program więc powinno być więcej, odchodząc mówi do drugiego :
- Ale to musi zapierda**ć!
Aż miło mi się zrobiło i kumple też zaskoczeni że ktoś docenia fiata na spocie gdzie praktycznie same bmw,audi,vw czy seaty :)

marcinos227 
Young Forum User

Auto: 20VT LE nr.980 ;)
Wysłany: 2016-04-23, 5:20 pm   

Mieszkam w Szwecji od półtora roku i jestem tu moim LE. Na początku pod blokiem zaczepiali mnie starsi Szwedzi pytając o to co to za auto i jaka moc, że żyją tyle lat i jeszcze takiego nie wiedzieli. Ogólnie nie widziałem jeszcze ani razu w Szwecji Coupety, a na ich najpopularniejszym serwisie aukcyjnym(odpowiednik naszego allegro) nie ma ani jednej sztuki, ani nawet części do niego ;) Jest tu zdecydowanie więcej nowoczesnych samochodów, ale codzienna jazda do pracy sprawia mi radość dzięki temu jak każdy uprzejmie mnie wszędzie puszcza i tylko się ogląda jak jadę, nie wspomnę już o rwaniu włosów z głowy u kierowców aut za setki tysięcy jak wlepiają wzrok w szyby ;)

Najlepsza jednak sytuacja spotkała mnie w zeszłym roku w lato kiedy późnym popołudniem w niedziele kończyłem pracę. Pracuję w takim miejscu gdzie są same fabryki i zakłady pracy więc i drogi prywatne. Siedzę na stołówce i nagle momentalnie zjeżdża się ze 40 różnych potuningowanych samochodów jak i zwykłych i seryjnych. Poparkowali samochody na parkingach pustych zakładów pracy i poszli kawałek dalej dopingować kolegów co się ścigali na prostej w WRXach STI i Suprach itp. Chwile posiedziałem w oknie i popatrzyłem co się dzieje, poszedłem się przebrać i myślę będę wracał do domu. Auto miałem schowane więc nikt go jeszcze nie widział. Poszedłem włączyć silnik, żeby się zagrzał bo wiedziałem jak mnie poniosą emocje ;) no i powoli widownia zaczęła się schodzić do samochodów i tak stali przy nich i gadali. No to ja do auta i zaczynam powoli jechać jeszcze nikt nie widzi, lekko przycisnąłem aż Blow-Off dał o sobie znać i nagle wszyscy na mnie ze 100 osób no to ja but kawałek i hamulec i wyglądało to mniej więcej tak jak w Undergroundzie 2 wygrywałeś wyścig i były pokazywane wyniki to stała publiczność, klaskała, uśmiechała się i klepała samochód ;) wszyscy stali na drodze więc musieli się poodsuwać ale to było coś czego nigdy nie zapomne jak przycisnąłem to było wielkie łooo i łaaaa i nikt nie wiedział co to za wynalazek ;D Nie zatrzymałem się żeby odpowiadać na ich pytania, uciekłem ;D

martin 
Young Forum User

Auto: Coupe 20VT Plus
Wysłany: 2016-04-23, 6:39 pm   

marcinos227 napisał/a:
a na ich najpopularniejszym serwisie aukcyjnym(odpowiednik naszego allegro) nie ma ani jednej sztuki, ani nawet części do niego

na Blocket jest pare :wink: nic ciekawego ale zawsze :wink:
ostatnio pokazal sie nawet 130 coupe a w pazdzierniku ktos malo zorientowany wystawil DINO w pieknym stanie za .... +/ - 40 polskich tysiecy !!!!!!
cena rynkowa 60 tysiecy euro !!! wisial tylko jedna godzine a ja myslalem ze popelnie samobojstwo bo miesiac wczesniej kupilem swojego plusa ..... kto wie co bym zrobil gdyby gotowka byla w kieszeni
W jakim miescie mieszkasz ???

Slayer 
Young Forum User

Auto: Fiat Coupe 20VT
Wysłany: 2016-05-16, 12:01 pm   

Dwoje dzieciaków po ok. 10 lat powiedziało "Patrz, ale fajny samochód!" No i cały dzień był udany :)
Ostatnio zmieniony przez Slayer 2016-05-16, 12:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  

marcinos227 
Young Forum User

Auto: 20VT LE nr.980 ;)
Wysłany: 2016-05-18, 5:11 pm   

martin napisał/a:
marcinos227 napisał/a:
a na ich najpopularniejszym serwisie aukcyjnym(odpowiednik naszego allegro) nie ma ani jednej sztuki, ani nawet części do niego

na Blocket jest pare :wink: nic ciekawego ale zawsze :wink:
ostatnio pokazal sie nawet 130 coupe a w pazdzierniku ktos malo zorientowany wystawil DINO w pieknym stanie za .... +/ - 40 polskich tysiecy !!!!!!
cena rynkowa 60 tysiecy euro !!! wisial tylko jedna godzine a ja myslalem ze popelnie samobojstwo bo miesiac wczesniej kupilem swojego plusa ..... kto wie co bym zrobil gdyby gotowka byla w kieszeni
W jakim miescie mieszkasz ???

Nie przeglądam, za często blocketa i jak szukałem w zeszłym roku to ani sztuki nie było, a z kim bym nie rozmawiał to każdy pierwszy raz na oczy widzi to auto, nawet starzy szwedzi ;) Jest obecnie 5 sztuk wystawionych w tym jedno czerwone LE za ~15tys zł bardzo doinwestowane ;) aż zacząłem o nim myśleć bo chciałbym czerwone LE :D tanio rzeczywiście to Dino było wystawione, ale pewnie dlatego, że tu Fiatów nie doceniają i dlatego muszą je tanio sprzedawać ;) mieszkam w Boras, a Ty?

MrJ 
Grupa Pełnego Dostępu

Auto: FC SE
Wysłany: 2016-07-28, 8:50 pm   

Haha, ledwo trochę ponad dwa tygodnie mam FC, a już się zaczyna :-D

Staję dzisiaj po pracy, otwieram maskę bo muszę troszkę podkręcić śrubę od regulacji (i tak za krótka, będzie trzeba chyba podmienić albo dać podkładkę) i tak grzebię. A zza pleców "ooo fiacik się zepsuł"? Ale nie takie złośliwe, tylko żartem :P Odwracam się, tam para koło 40tki "a bo my codziennie przechodzimy, się przyglądamy i podziwiamy, bo taka ładna sztuka" :-D

No i kilka chwil rozmowa, że oni też mają włoszczyznę (Alfa), pytają się ile FC w takim stanie kosztuje, jaki silnik, itede. Proszę, przepraszam, dziękuję, do widzenia.

+10 do respektu na dzielni :-D

Marek Krupa 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: Coupe 2/20VT/, X1/9
Wysłany: 2016-10-21, 4:31 pm   

Kiedyś starosta wysłał mnie na spotkanie z emerytami. Po życzeniach jedna z Pań podsumowała " ja pana znam, pan jeździ takim najładniejszym w powiecie samochodem, takim czerwonym". Co prawda powiat mały, ale zawsze...

couper 
Young Forum User

Auto: Fiat Coupe 20V
Wysłany: 2016-10-21, 5:20 pm   

Doczyszczam po myciu moją "lodowatą" na parkingu. Jest wieczór. W świetle lamp ulicznych godnie się prezentuje. Widzę , jak chodnikiem zbliża się bezdomny kloszard z wózkiem na którym ma cały dobytek. Nagle się zatrzymuje i patrzy w moją stronę . Zaczynam się czuć nieswojo . Ja tu pieszczę obiekt konsumpcjonizmu a tam podstawowe problemy egzystencjalne. Nagle podchodzi do mnie i mówi." Panie co to z cudo. Nigdy czegoś takiego pięknego nie widziałem. Mogę posiedzieć i popatrzeć " I tak razem usiediśmy na krawężniku i dobre pół godziny siedzieliśmy i patrzyliśmy niewiele mówiąc.

Henryk 
Grupa Pełnego Dostępu

Auto: Fiat Coupe 2,0 20V
Wysłany: 2017-10-09, 11:57 pm   

Tak, robię auto, było 1,8 będzie 2,0 20V , odpaliło więc jest dobrze. Stoi w garażu ale już są ochy. Nie mogę się doczekać wyjazdu, ale spokojnie , jeszcze trochę czasu minie. Z pewnościa sie odezwę z wrażeniami bo inaczej nie będzie.

MrJ 
Grupa Pełnego Dostępu

Auto: FC SE
Wysłany: 2018-10-08, 10:10 am   

Historyjka z wczoraj - stoję na BP przy kompresorze, podchodzi gość i zagaduje angielszczyzną łamaną z ruszczyzną :P ile takie auto kosztuje. To mówię, że 10 tysi. Ale jak to 10, jakby nie rozumiał. No pokazuję nawet na palcach - 10 tauzenów. "Dollars?" "Nie, złotych". Mina, jakbym go ostro wkręcał :lol:

Kurde, a mogłem opuścić z 10k baksów na 9k baksów, sprzedać okazyjnie i kupić 20VT. Dwa :lol:

Borgenbral 
Grupa Pełnego Dostępu

Auto: Fiat Coupe 2.0 16V
Wysłany: 2018-10-22, 12:15 pm   

Ludzie myślą, że to większa fura niż jest

Odpowiedz do tematu