Portal FCKP
ForumProfilPomocSzukajUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownload

Strona Główna Forum FCKP
Forum Dyskusyjne Fiat Coupe Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Audi A4 B5 AVANT 2.4 B+G KOMBI
Autor Wiadomość
lukirks83 
Old Forum User

Auto: FIAT COUPE
Wysłany: 2015-12-29, 8:34 pm   Audi A4 B5 AVANT 2.4 B+G KOMBI

Witam, na sprzedaż posiadam audi a4 b5 2.4 ALF AVANT benzyna+gaz, kombi z 1998 roku. Auto jest w kolorze granatowym a wewnątrz skórzana jasna tapicerka. Silnik 2.4 należy do jednego z najlepszych, charakteryzujący się bardzo małą awaryjnością. Dodatkowo założony został gaz ESGI, dzięki czemu jazda jest bardziej ekonomiczna. Pojazd został sprowadzony w 2007 roku z Niemiec i od tamtej pory służy jako auto rodzinne i głownie poruszała się nim żona z dziećmi.Posiadam książkę serwisową oraz papiery na gaz i kartę pojazdu. Jestem drugim właścicielem w Polsce. Na wyposażenie audi składa się:
-climatronic dwustrefowy(działający)
-podgrzewane siedzenia i lusterka
- elektryczne szyby
-elektryczne lusterka
-centralny zamek z pilota
-domykanie szyb z pilota,
-automatyczna skrzynia biegów tiptronic z funkcją manualnej zmiany biegów.
Auto jest bezwypadkowe i wszystkie szyby w oryginale oprócz przedniej, która była wymieniona w związku z pęknięciem powstałym od kamyka. Karoseria jest w stanie dobrym, jak na swój wiek posiada drobne ryski i dwa małe wgniecenia bez uszkodzenia lakieru.Nie jest to samochód z 2014 roku. Tylne lampy są tuningowane z homologacją. Posiadam również oryginalne jeżeli komuś się nie będą podobać. Teraz opisze co w audi było ostatnio wymienione:
-rozrząd wymieniony pod koniec października 2015 roku-komplet INA +pompa wody INA z dwuletnią gwarancją na części,
-termostat WAHLER (październik 2015)+płyn chłodniczy
-kompletne zawieszenie przód z gwarancją (październik 2015)
-sprzęgło wiskotyczne wraz łożyskiem (pażdziernik 2015)
wentylator klimatyzacji( lipiec 2015)
-olej silnikowy MOTUL 5W30 XCLEAN C3+filtr oleju(maj 2015 roku)--uszczelki po deklami zaworów komplet (listopad 2015)
-parownik do 200 KM+map sensor (wrzesień 2015 roku) z gwarancją -sondy lambda komplet parę dni temu
-olej i filtr skrzyni biegów przy przebiegu ok 250 000 km
i wiele innych rzeczy o których już zapomniałem. Posiadam rachunki na w/w części!!!
Silnik oceniam na stan bardzo dobry, nie klekocze, chodzi cichutko i równo. Skrzynia sprawuje się bardzo dobrze, nie zgrzyta i nie wyje. Automat sprawdza się świetnie na mieście i na trasie.Jest bardzo wygodny szczególnie dla kobiet i nie sprawia problemu z ruszaniem pod górę. Spalanie po regulacji mieści się w granicach ok 12 litrów gazu w trasie i 14 litrów w cyklu miejskim lecz ja nie jeżdżę jak emeryt, jest to silnik V6 więc może komuś uda się zejść niżej ale dźwięk V jest bezcenny :)
W przypadku oględzin auta, osoby poważnie zainteresowane proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Nie dojeżdżam nigdzie i jeżeli ktoś chce obejrzeć to zapraszam do Lublina. Cena myślę, że nie jest wygórowana ale adekwatna do stanu samochodu. Na chwilę obecną nie wymaga żadnego wkładu finansowego i napraw. Podkreślam że jest to auto 17 letnie więc posiada normalne ślady użytkowania ale bez tragedii. Przegląd do maja 2016 roku a OC do lipca 2016 roku.

cena 8 000 zł
kontakt 501600948
ogłoszenie grzecznościowe

WP_20151202_14_29_26_Pro.jpg
Plik ściągnięto 3956 raz(y) 97,19 KB

audi 7.jpg
Plik ściągnięto 3956 raz(y) 70,87 KB

audi 6.jpg
Plik ściągnięto 3956 raz(y) 74,84 KB

audi 5.jpg
Plik ściągnięto 3956 raz(y) 71,99 KB

audi 4.jpg