Portal FCKP
ForumProfilPomocSzukajUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownload

Strona Główna Forum FCKP
Forum Dyskusyjne Fiat Coupe Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia pozlotowe...
Autor Wiadomość
LUKI 
Forum King

Auto: LE #0870
Wysłany: 2009-06-13, 8:18 pm   Wrażenia pozlotowe...

Zlot zlot i po zlocie,przynajmniej dla nas.
My juz dotrliśmy do domu,szkoda że na lotnisku nas nie mogło być ale niestety z powodu pracy musieliśmy wcześniej wracać.

Dzięki wszystkim za super atmosfere i wspaniałe chwile spędzone razem.

Gratulacje dla zwycięzców V)) ;diab

czakamy na fotki ;aniolek

ku pamięci:
http://www.youtube.com/watch?v=V3y_WLbLRJw
Ostatnio zmieniony przez LUKI 2009-06-13, 8:20 pm, w całości zmieniany 2 razy  

pininka 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: Coupe 1.8 16v
Wysłany: 2009-06-14, 10:30 am   

Szkoda że nie byłeś do końca bo emocje duże , działo się sporo ale jak mus to mus , fotek będzie masa , więc będzie co oglądać , ja jestem szcześliwa jak diabli :P nigdy tego zlotu nie zapomnę :wink: a tak sympatycznych ludzi jak klubowicze to ciężko spotkać , też chce podziękować wszystkim za wyśmienitą zabawę .

Knoxwill 
Advanced Forum User

Auto: M5
Wysłany: 2009-06-14, 2:04 pm   

Ja już jestem w domu teraz zbieram sie do Olsztyna ZLOT super aż nie chciało sie wyjeżdżać dziekuje Wam wszystkim za baaaardzo miłe przyjęcia a w szczególności Gosi i Grześkowi (Wilu) za wprowadzenie w klimaty FCKP

Industrial Vehicles Corporation

damag 
Zarząd FCKP
P1 DAMAG

Auto: LE 725 :)
Wysłany: 2009-06-14, 4:23 pm   

Dojechaliśmy do Poznania .
Dzięki wszystkim za wspaniałą imprezę i nie mogę się doczekać następnego zlotu .
Podziękowania dla organizatorów i dla wszystkich którzy mieli jakiś wkład w zrobienie tak cudownego zlotu.

Pozdrawiam Was gorąco i dozobaczenia w BORKACH
Ostatnio zmieniony przez damag 2009-06-14, 4:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Gosia 
Advanced Forum User

Auto: Black Lady ;p
Wysłany: 2009-06-14, 5:33 pm   

My również najpierw dojechaliśmy do Krakowa z Tomciem i Bartusiem, później obraliśmy kierunek na Nowy Sącz... a następnie już sama dotarłam do Krosna...

Zlot SUPER.. cóż pogoda nie do końca dopisała.. ale atmosfera jak zawsze niesamowita..

Podziękowania ORGANIZATOROM za tak wspaniale zorganizowaną imprezę..

...sPrAw, AbY kAżDy DzIeŃ mIaŁ sZaNsĘ sTaĆ sIę NaJpIęKnIeJsZyM dNiEm TwEgO żYcIa...

zed5 
Old Forum User

Auto: 20VT Plus
Wysłany: 2009-06-14, 7:57 pm   

Tez juz w domku :) Bylem pierwszy raz ale juz chce nastepny :( Super z Was ekipa i tyle pomimo pogody bylo rewelacyjnie. ;skik

Szacun i podziekowania dla organizatorow )!) ;pyfko

spencer75 
Forum King

Auto: będzie ...
Wysłany: 2009-06-14, 8:12 pm   

Już w domku, reszta "łodziaków" pewnie też dojeżdża.
A teraz ... nocka w pracy ... ehhh :(

swierku 
Advanced Forum User

Auto: 20VT LE 870
Wysłany: 2009-06-14, 8:24 pm   

V)) ;skik )!) ;pyfko ;pyfko ;rad
tak w skrocie

R E W E L A C J A ;aniolek

tomek80 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: Fiat Coupe LE
Wysłany: 2009-06-14, 8:27 pm   

My dotarliśmy też bez problemów :-D

Chciałbym Wszystkim podziękować za wspaniałą atmosferę i miłe chwile spędzone razem, a w szczególności Organizatorom tego zlotu - bo to ich zasługa, że wszystko wypaliło ;bra ;bra ;bra
Rajd turystyczny przygotowany z pełnym profesjonalizmem - wielki szacunek za przygotowanie i trud włożony w to wszystko, nie mówiąc o poświęconym czasie... Zresztą cały zlot był super 8)

Również duże i szczególne podziękowania dla tych co pomogli Nam podczas małej przygody w Gdyni, bo nie było łatwo z dzieckiem - wielkie dzięki dla Gabiego i Konia (jestem Waszym dłużnikiem).
I jeszcze jedne ostatnie imienne podziękowania dla Pety - wiesz za co :wink:

Zdjęcia wrzucę jak zgram i się ogarnę trochę :b

CentoAga 
Forum Master

Auto: 2.0 16V & 1.8 16
Wysłany: 2009-06-14, 8:34 pm   Re: Wrażenia pozlotowe...

my tez juz od 18-stej w domku :) znów najstarsza (chyba) Qpeta w klubie dojechała i wróciła na miejsce 8) zabawa przednia (dzieki organizatorom !!!) mimo kilku "wypadków' .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - oczywiscie nie odpowiada za nie organizator )!)
"Jeśli czasami spotkamy się z nim na ulicy, to podziwiajmy go i bezwzględnie nie próbujmy się ścigać, a wpatrując się w tylne światła znikającego Fiata Coupe, pomyślmy, że to wspaniały kawałek historii motoryzacji"
Ostatnio zmieniony przez CentoAga 2009-06-14, 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Radek 
Członek Zarządu FCKP
Skarbnik

Auto: ......
Wysłany: 2009-06-14, 9:41 pm   

My też dojechaliśmy w końcu do domu (ach te polskie drogi), dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę, cieszę się, że mogłem być i wspólnie imprezować. Wielkie brawa i podziękowania dla organizatorów za wspaniale zorganizowany zlot.
:-D :-D :-D

Pola102 
Forum Master

Auto: ...
Wysłany: 2009-06-14, 10:05 pm   

Bełchatów też dotarł

Bardzo jesteśmy zadowoleni... szkoda że następny zlot dopiero za rok

Widzimy się w Borkach :-D

osecik 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: 2.0 16VT+
Wysłany: 2009-06-14, 10:15 pm   

I ja też już w domku, trochę ponad 400 km w 9 godzin to masakra. Ale daliśmy rade.
Dzięki wszystkim za wspaniałe chwile spędzone razem, w deszczu i chłodzie.
Już kolejny rok pokazaliśmy że potrafimy się dobrze bawić, mimo złej pogody.
Ale największe brawa należą się Desantowi, Mikołajowi, Staszkowi i jeszcze kilku osobom dzięki którym ten zlot się odbył. )!)

Ps. szacuneczek dla Radka który mimo bólu był razem z nami i dobrze się bawił

Wilu 
Forum King

Auto: 20VT Plus
Wysłany: 2009-06-14, 10:36 pm   

Ja juz zdazyłem sie wyspac i skoczyc na myjnie :b

Zlot na wypasie!

I jakby nie było jest nam bardzo miło!!!

20VT Plus, Pug 106 Rallye

Monique 
Old Forum User

Auto: Alfa 147 :P
Wysłany: 2009-06-14, 11:04 pm   

My dotarliśmy do domu chwilę po 21.... wyjechaliśmy jako jedni z ostatnich, chyba tylko Michael z rodzinką jeszcze został.

Oczywiście wielkie podziekowania i brawa dla ORGANIZATORÓW )!) Rajd naprawdę świetna sprawa, mimo mojego początkowo sceptycznego podejścia :mrgreen: Wielkie brawa za przygotowanie takiej atrakcji )!)
Adventure Park również fajowy, ale "tyrolki" nigdy więcej... dzięki Norbertowi jakoś to przeżyłam (DZIĘKI :mrgreen: ), ale okazało się, że w rodzinie "centomaniaków" większe szkody ;) Za to jazda samochodami terenowymi - wielkie WOW.

Wielkie dzięki dla Magdy i Pety z Julką za "dzień lotniskowy" i Gosi z Konradem za wspaniałe towarzystwo podczas tego dnia V))

Do zobaczenia we wrześniu w Borkach

Ewcia 
Forum Master

Auto: PLUSica 20VT 2000r.
Wysłany: 2009-06-14, 11:16 pm   

Właśnie dotarliśmy do chatki-puchatki przez koszmarne korki w sumie ponad 50km :???: :???: :???: , oczywiscie powrót z mega przygodami :lol: :lol: :lol: :???: :b ale o tym w coupe by .... nonono pomyślcie czy trafiło na mnie czy na ;noo ;noo ;noo Radicza :lol: :lol: ;hmm

Zlot wspaniały,dużo się działo...... rajd niezapomniany ekipa z Pomorza )!) wyścigi super... ech ..gdzie ja wyćwiczyłam "takie reakcje" ;noo ..... szkoda, że nie miałam dłubniętej Plusicy... jakiś przelocik czy mały chip :roll: ... byłabym number one ;rad ;noo ;noo :b Bardzo się cieszę, że udało mi się spotkać z dawno niewidzianymi osobami... V))
....i Podziękowania dla Wszystkich organizatorów .. )!) jak zawsze było super... )!)

fotki i filmiki ze startów wrzucę może jutro...dziś już nie dam rady...
Pozdrawiam Ewcia ..001 :b

Ryszard 
Forum Master

Auto: FC 16VT PLUS
Wysłany: 2009-06-14, 11:30 pm   

My też już "u siebie", ale nie o tym...

DZiękujemy Wszystkim za tak niepowtarzalny klimat tegorocznego zlotu, za super zabawę i niezapomniane momenty.

Organizatorom z Desantem na czele gratuluję pomysłowości, cierpliwości i charakteru - dzięki czemu zlot był.. "naprawdę LE" :wink:

Do zobaczenia (mam nadzieję niebawem !)
Pozdrowienia for All !!!

Agnieszka16V :-D i ja 8)

Rafał M 
Forum King

Auto: ex Coupe /LE 1.8 16V
Wysłany: 2009-06-14, 11:33 pm   

Jak ja nie cierpię tych powrotów do szarej rzeczywistości. No ale cóż, taka kolej rzeczy...

Wielkie podziękowania dla naszych kochanych organizatorów za ogarnięcie tego wszystkiego, opanowanie naszej bandy i przygotowanie tylu niesamowitych atrakcji. Itinerer, zlotowy informator, pomiar czasu na lotnisku, sprawnościówka, zabytkowe włoskie kąski, 2 białe Abarthy czy Adwenture Park w Kolibkach wymiatały.

Doborowe towarzystwo, niepowtarzalna atmosfera, kupa życzliwości i pomocnych rąk. I to jest najlepsze w zlotach FCKP, na których już dawno auta i ich wygląd odsunęliśmy trochę na bok, bo liczą się najbardziej ludzie.

Wielki szacunek także dla głównego projektanta wszelkich klubowych logo i grafik - co zrobilibyśmy bez tego Desanta , któremu wciąż się chce :)

Pomorzanie - kiełbaska w tym roku była normalnie przepyszna :mrgreen:

Gdynia.JPG
Plik ściągnięto 59729 raz(y) 55,65 KB

Ostatnio zmieniony przez Rafał M 2009-06-14, 11:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Łukasz 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: FC 16VT i FC 20VT+
Wysłany: 2009-06-15, 1:10 am   

Zlot był THE BEST.:-D Niezapomniane wieczory przy ognisku, a tu niestety trzeba wrócić do szarej rzeczywistości. Dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę i towarzystwo! :wink: Szczególne podziękowania dla organizatorów za zorganizowanie tylu atrakcji. Szkoda tylko, że tak krótko. :( DO zobaczenia w Borkach!!! :-D :-D :-D
Ania i Łukasz

www.lifters.pl

spencer75 
Forum King

Auto: będzie ...
Wysłany: 2009-06-15, 4:30 am   

Myślę, że logistycznie najlepiej zorganizowany Zlot z tych w których uczestniczyłem :!: :!:

Z największą ilością niesamowitych atrakcji, różnego rodzaju motoryzacyjnych "dodatków" (Dino, Stratos ... ogólnie -> fajne, niespotykane fury), pomiarem czasu na ćwiartce, z informatorem zlotowym (tego jeszcze nie było 8O ), z długimi przejazdami w 40 Coupet, blokowaniem skrzyżowań i takie tam ... :wink:

Szacunek dla organizatorów )!) ... nie jest łatwo to wszystko ogarnąć i trzeba umieć improwizować.
Podnieśliście poprzeczkę baaaardzo wysoko !
Kawał dobrej roboty !!!

PS. Conio dance: http://w981.wrzuta.pl/aud...T/dwa_jabluszka
:b

1killer11 
Young Forum User

Auto: Puma/Astra Cabrio
Wysłany: 2009-06-15, 8:17 am   

Tak... powrót faktycznie był męczący, a dla nas i pechowy.... 2 razy wpadliśmy na suszarke ale w miare udało się dogadać....wielkie podziękowania dla organizatorów za tak wspaniały zlot, bardzo miło było Was wszystkich poznać
nie moge się doczekać następnego !!! !!!

Madu 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: też na F :)
Wysłany: 2009-06-15, 8:22 am   

Potwierdzam, wróciliśmy cało i zdrowo. Wytrzęsieni jak nigdy he he.
Było bardzo miło się spotkać, co do pogody to i tak nie była zła :)
Pozdrowienia dla wszystkich :) szczególnie dla organizatorów. Do zobaczenia nastepnym razem :-D

SYSTEm. 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: Blue Hunter
Wysłany: 2009-06-15, 8:50 am   

My też dolecieliśmy, dość późno wczoraj, ale to przez to że omijaliśmy warszawę, aby nie wpakować sie w korki.

Podziękowania dla Organizatorów, za logistykę i organizację, mnóstwo atrakcji. Pomysł ze przewodnikiem zlotowym to strzał w 10.
Jeszcze raz szacunek i gratulacje. )!)
Dziękuję )!)

Conio 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: 20VT Scots Green 388
Wysłany: 2009-06-15, 9:22 am   

Nic dodać nić ująć było odlotowo w pełnym znaczeniu tego słowa, podziękowania dla wszystkich, dla organizatorów za wspaniałe zorganizowanie nam wolnego czasu nie można było sie nudzić na zlocie :) , i dla wszystkich którzy przybyli za wspaniała atmosferą która jest nie powtarzalna na zlotach FCKP warto pokonać każdą odległość żeby przeżyć to jeszcze raz ....... )!) yess V))

Woopy 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: 2.0 20VT MY99
Wysłany: 2009-06-15, 9:26 am   

Ja dotarłem do domu ok 19. Mimo spalonego sprzęgła jakoś się jechało (110km/h max i od 0-100 jakieś 40sec) ale już warszawskie korki i podjazdy pod górkę był dobijające. Autko dało rade wiec się cieszę. W sobotę wymiana.
A wracając do zlotu był rewelacyjny. Dużo atrakcji rewelacyjni ludzie. Szkoda tylko że tak krótko i mało słońca. :)

Paweł 16V 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: FC 1.8 16V 97'
Wysłany: 2009-06-15, 9:47 am   

Ja też dołożę swoje podziękowania dla organizatorów, świetnie przygotowany zlot, mega atrakcje no i oczywiście wspaniała atmosfera i towarzystwo. Powrót mieliśmy długi ale kolumna coupet jadąca przez pół polski - bezcenne, no i ten objazd, w tych małych miejscowościach nigdy juz nie będzie tyle fc równocześnie :-D

Spilman 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: 20VT Limited Edition
Wysłany: 2009-06-15, 11:00 am   

Zlot był naprawdę wspaniały, dużo atrakcji, świetna organizacja... Wielkie podziękowania dla ORGANIZATORÓW za wkład pracy i poświęcenie na pewno dużej ilości czasu...
Dziękuje też wszystkim którzy przyjechali na ta impreze, za miłe towarzystwo... oraz Radkowi naszemu Skarbnikowi za to że się poświęcił aby dołączyć do naszego grona... ;)
Było bardzo miło... i do następnego... :)

michael 
Grupa Pełnego Dostępu

Auto: 20VT LE / AVANTIME
Wysłany: 2009-06-15, 1:41 pm   

Takiej EKIPY to tylko pozazdrościć i pogratulować. Niewątpliwie takiego klubu nie ma żadne nawet bardzo zacne auto. Podziękowania dla wszystkich , a w szczególności dla organizatorów tak wspaniałej imprezy. Pomimo kiepskiej pogody atmosfera była gorąca od początku do końca - dlatego wyjechałem ostatni.
Pozdrawiam wszystkich gorąco i do zobaczenia w Borkach.

Darek 
Forum King

Auto: FC20VT Barchetta
Wysłany: 2009-06-15, 7:34 pm   

Mega impreza 8O ... naprawdę mogą żałować Ci których nie było tam z nami.
Organizatorom należą się naprawdę ogromne brawa za przygotowanie wszystkich atrakcji )!) )!) )!)
Rajd - strzał w dziesiątkę... te ponad 70km pozwoliło poznać piękno kaszubskich stron i atrakcji turystycznych.
Kolibki - park linowy wymiata :mrgreen: , a skok na linie to atrakcja której się na pewno już nie zapomni :b

Pogoda kapryśna, ale nie pokrzyżowała planów i daliśmy radę.

Super było zobaczyć znowu wszystkich... pogadać, pośmiać się, obalić wspólnie jakąś pianę :wink: .

Powrót do domu w sznurze QPetek to też mega akcja... kierowcy na CB pozdrawiali i pytali o co kaman ;noo
Szkoda że na następny raz trzeba tak długo czekać, ale kiedyś w końcu będzie :b ... tak więc do następnego... :-D

Tomasz Warych napisał/a:
PS. Conio dance: http://w981.wrzuta.pl/aud...T/dwa_jabluszka

Dwa jabłuszka... i wszystko jasne :haha

Knoxwill 
Advanced Forum User

Wysłany: 2009-06-15, 8:27 pm   

Właśnie Ryszard dostałeś tym rowerem albo jakąś częścia w auto czy nie? bo mnie prawie ta ciężarówka potrąciła ale wybrała rower.....

Ostatnio zmieniony przez Knoxwill 2009-06-15, 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  

DESANT 
KLUBOWICZ FCKP
Mr.Prostak :)

Auto: jest... 2.0 20VT+
Wysłany: 2009-06-15, 9:28 pm   

I ja bardzo serdecznie wszystkim dziękuję.. Jak dla mnie ciężki zlot.. Nie miałem siły.. Chyba się starzeję.. No i ciągły stres z FC.. :wink:
W każdym razie zobaczyć Was wszystkich, kolumnę prawie 40 FC we wstecznym lusterku bezcenne... Wielkie, ogromne podziękowania dla MIKOŁAJA i jego trójmiejskich "pomocników" za zorganizowanie tego wszystkiego... Profesjonalizm w każdym calu..
I jeszcze szczególne podziękowania dla KONIA/STASIA lub STASIA/KONIA.. :wink:
Do zobaczenia...

Mikołaj 
MODERATOR

Auto: ex20VT
Wysłany: 2009-06-16, 12:13 am   

I ja wszystkim bardzo dziękuję za tych kilka dni i wieczorów 8)
Było sporo radochy przy organizowaniu zlotu, zwłaszcza rajdu, ale największa radocha to zobaczyć Was na miejscu i wiedzieć, że się dobrze bawicie.
Było też trochę nudnego załatwiania, ślęczenia przy kompie przy kolejnym piśmie, mailu itp, ale warto było.
Szkoda, że nie powiedzieliśmy wyraźnie na początku na jakich zasadach ścigamy się w tym roku w związku z tym, że mamy pomiar czasu, rzeczywiście mogły wyniknąć nieporozumienia. Ale gdybyśmy zrobili inaczej, to znów inne osoby miałyby pretensje...
Szkoda też tego podnośnika na lotnisku, była szansa na fajne zdjęcia z góry. Ale głód, chłód zrobiły swoje :wink:
Sorry jeśli ja albo Desant byliśmy czasem zniecierpliwieni, poddenerwowani, tak to już bywa jak trzeba ogarnąć takie niesforne stadko :lol:

Od siebie gorąco dziękuję Desantowi, niestrudzonemu organizatorowi. Od dawna wiemy wszyscy, że zawsze można na niego liczyć, dał tego kolejny dowód.
Dziękuję też Radkowi za mało widoczną i mało wdzięczną robotę skarbnika - ktoś musiał dopilnować i zliczyć te wszystkie wpłaty, wydatki i tak zakombinować, by starczyło na wakacje dla zarządu w ciepłych krajach. 8)
Dziękuję Koniowi za lokalne wsparcie w potrzebie, zwłaszcza na finiszu przygotowań.
No i na koniec wypada wspomnieć, że graficzne opracowanie itinerera (te 83 rozrysowane skrzyżowania x 2) to robota mojej Asi.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za zabawę i do zobaczenia w następnym odcinku.
Jakąś pustkę teraz czuję w życiu...

joanka6 
Grupa Pełnego Dostępu

Auto: FC 2000 16V Plus
Wysłany: 2009-06-16, 11:14 pm   

Mnie sie BARDZO ale to Bardzo podobalo.
Zakwaterowanie luks, kaszubskie widoki mega piekne!
Wyscigi - technicznie poziom swiatowy.
Ludziska fantastyczne.
a na parku linowym przeszlam sama siebie!

BRAVA BRAVA!

Dora 
Old Forum User

Auto: FC 1.8 16v
Wysłany: 2009-06-17, 11:32 am   

Wielkie, przeogromne podziękowania dla Organizatorów!!! Przykro mi, że jako członek trójmiejskiej ekipy nie mogłam pomóc...

Dzięki za wszystkie atrakcje i niespodzianki!!!!

Szkodan tylko, że nie mogliśmy być od samego początku, ale tak to już jest jak się pracuje...

Ściskam wszystkich! Super było się w końcu spotkać!!!!

Mariusz Roguski 
FORUM ADMIN

Auto: 159
Wysłany: 2009-06-21, 4:07 pm   

No to i ja dołączam się do gratulacji i podziękowań.. Na pewno był towyjątkowy i najlepiej zorganizowany zlot jaki miało FCKP, także Miko.. Desant.. i pozostali, którzy przyczynili się do sukcesu.. WIELKI SZACUNEK !! 8)
Alfa Romeo 14 1,9 JTD
Fiat X/19

Woopy 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: 2.0 20VT MY99
Wysłany: 2009-07-31, 2:06 pm   

kto jeszcze nie odlepił naklejki zlotowej ? :)

Paweł 16V 
KLUBOWICZ FCKP

Auto: FC 1.8 16V 97'
Wysłany: 2009-07-31, 3:02 pm   

ja :-D

Knoxwill 
Advanced Forum User

Wysłany: 2009-07-31, 3:43 pm   

ja tez :P tzn odkleiłem ale przekleiłem na tylna szybe ;P ale juz obawiam sie ze dlugo nie wytrzyma ;(

Nini 
Young Forum User

Auto: 1.8 16V
Wysłany: 2009-07-31, 4:19 pm   

kurczę czytam te Wasze wypowiedzi i mam wrażenie, ze naprawdę fajną atmosferę macie na tych zlotach :)
muszę kiedyś spróbować
;hmm tylko to trudna rzecz,bo jak jestem w Pl to jest zawsze tysiąc rzeczy do zrobienia.

DESANT 
KLUBOWICZ FCKP
Mr.Prostak :)

Auto: jest... 2.0 20VT+
Wysłany: 2009-07-31, 6:38 pm   

ja też mam naklejkę. :D

Odpowiedz do tematu